Tā kā pirmsvētku laiks ikvienam ir gana rosīgs, piedāvajam arī dekorēšanas pakalpojumus.

ZIEMASSVĒTKU EGĻU DEKORĒŠANA

Ziemassvētku egļu dekorēšanu nodrošinām iekštelpās. Egļu dekori tiek iepirkti vai sagatavoti atbilstoši klientu vēlmēm. Visi dekori tiek nodoti uz nomu egles dekorēšanas brīdi. Dekorēšanas darbus veic dizaina un floristikas speciālistes no: "Sajūtu Studija  - Aspazija - Svētku Dizains". Jāņem vērā, ka egļu dekorēšanas pakalpojums ir jāpiesaka savlaicīgi, jo dekorētāji pirmsvētku laikā ir diezgan noslogoti. Dekorēto egļu bildes ir iespēja apskatīt galerijā.

Izvēloties egļu dekorēšanas pakalpojumu, tiek nodrošināts pilns serviss: egles piegāde un uzstādīšana, egles dekorēšana, norotāšana pēc svētkiem, egles novākšana un aizvešana. Šādā gadījumā egles norotāšana, novākšana un aizvešana klientiem ir bez maksas.

Ziemassvētku egļu dekorēšanu aicinām pieteikt pa tālruni: 28310830.

ADVENTES dekoru izgatavošana

Ziemassvētku gaidīšanas laiks iesākas ar skaisto Adventes laiku. Šogad 1.Adventes svētdiena ir 27.novembrī. Jau laicīgi piedāvājam pasūtīt katram savu Adventes laika rotu. Adventes vainagus, Adventes kārbas un Ziemassvētku kompozīcjas izgatavo dizaina un floristikas speciālistes no: "Sajūtu Studija  - Aspazija - Svētku Dizains". Vainagu un kompozīciju bildes ir iespēja apskatīt galerijā.

 Diametrs (cm)20253035404550
 Cena (€)354050607090100

Adventes vainagus un Ziemassvētku kompozīcijas aicinām pieteikt pa tālruni: 28310830.

Izvēlies savu Adventes un Ziemassvētku laika dekoru.
Atsūti izvēlētā dekora bildi un Sajūtu Studijas - Aspazija - Svētku Dizaina floristes izgatavos.
[email protected]
28310830
www.sajutustudija.lv