atbrauc un izvēlies

Atbrauc un izvēlies savu Ziemassvētku eglīti!
Mūsu egļu audzētava atrodas ļoti tuvu Jelgavai, Dobelei, kā arī nepilnas stundas braucienā no Rīgas. Visbiežāk pastaigu pa egļu dārzu izvēlas ģimenes ar bērniem. Tā ir lieliska kopā būšana svaigā gaisā, kas mijas ar gaidāmo svētku prieku. Pie mums var atbraukt un izvēlēties savu eglīti jebkurā gadalaikā, iepriekš mums piezvanot pa tālruni - 28310830. Mēs to atzīmēsim un piegādāsim Jums vēlamajā laikā. Pirmsvētku laikā dodam iespēju arī pašiem nozāģēt savu izvēlēto Ziemassvētku eglīti.

Mīļi gaidīsim!

pasūti un mēs piegādāsim

Pasūti un mēs piegādāsim skaistāko Ziemassvētku egli!
Ja nav nedz laika, nedz iespējas pie mums atbraukt, mēs izvēlēsimies skaistākas egles Jūsu vietā un piegādāsim Jums vēlamajā laikā un vietā. Šo iespēju parasti izmanto korporatīvie klienti. Šobrīd mūsu esošo klientu maršruti aptver Rīgas, Jelgavas, Jūrmalas, Tukuma, Dobeles, Ķekavas, Salaspils, Stopiņu reģionus. Ja nepieciešams, mēs nodrošinām arī egļu uzstādīšanu un piedāvājam egļu statīvu nomu. Saviem klientiem nodrošinām arī egļu novākšanu un aizvešanu pēc svētkiem.

Pasūtījumus pieņemam pa tālruni: 28310830

ZIEMASSVĒTKU EGĻU AUDZĒŠANA

Ziemassvētku egļu audzēšanu 1992.gadā aizsāka mūsu vecāki. Šobrīd turpinām eglītes audzēt jau otrajā paaudzē. Līdz ar to mums ir izveidojusies vairāk kā 25 gadu pieredze Ziemassvētku egļu audzēšanā un veidošanā. Mūsu Ziemassvētku egles ir kuplas, simetriskas un patiešām skaistas. Pie mums aug dažāda izmēra eglītes, sākot no 1.50 m līdz pat 6 m. Katram dodam iespēju izvēlēties pašu skaistāko Ziemassvētku eglīti, kas dāvās prieku un svētku noskaņu ikvienā namā!